Remed Ülkemizde 22 Değerli Sigorta Şirketine Hizmet Veriyor

03 Eylül 2021

1993’ten bugüne, Remed Assistance, araç, konut, seyahat , sağlık wellbeing ve lifestyle asistans ürünlerinin yanı sıra, çalışan destek programları, etik uyum ve yönetim sistemlerini  sunduğu markalarıyla Türkiye’nin en geniş asistans hizmetleri yelpazesini oluşturdu. Kurumlara 360 derece asistans hizmeti sağlayan Remed Assistance, Türkiye pazarında 22 sigorta şirketine değer katıyor. 

Remed Assistance CEO’su Güven Aykaç, rekabetçi Türkiye asistans pazarında, önemli farklılıklar yarattıklarını, sadece yenileme dönemlerinde değil, anlaşma döneminin her anında, sigorta şirketleriyle el ele  poliçeleri renklendirecek, etkinleştirecek ve pazar şansını artıracak  çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Aykaç, “Ülke asistans sektörünün en tecrübeli ve yenilikçi ekibiyle, Remed Assistance’ta, insana duyarlı hizmet anlayışımızla dokunduğumuz her alana değer katmak için çalışıyoruz. Sigorta sektörünün yapısını, ihtiyaçlarını ve asistansa yaklaşımını çok iyi biliyoruz. Alanında uzman 180 çalışanımızla, tecrübe ve bilgimizle 22 sigorta şirketine değer ortağı olmak bizlere onur veriyor” diye konuştu. Her gün, sigortalıların hayatlarını kolaylaştırmak için asistans hizmetlerinde sürecin teknoloji aracılığı ile daha kolay hale getirilmesi için çalıştıklarını belirten Aykaç, poliçe satışından hasara, acente bağlılığına ve yenilemeye kadar tüm süreçlerde sigorta şirketleriyle hizmet,sistem ve teknoloji geliştirdiklerini söyledi.

“Sadece sigorta şirketlerimizin çeşitli departmanlarıyla değil, acentelerimiz, brokerlarımız, eksperlerimiz, aktüerlerimiz, servislerimiz, hizmet sağlayıcılarımız ile de fikir alışverişinde bulunup poliçelerde sunulacak hizmetlerin ve işleyişlerinin mükemmelleşmesi için gece gündüz çalışıyoruz.”

Aykaç, “Hizmet verdiğimiz sigorta şirketlerimize, ortağı ve yönetiminde olduğumuz dünyanın en büyük bağımsız asistans şirketleri ağı International Assistance Group (IAG) desteğiyle diğer ülke uygulamalarını inceleyerek çağın tüm yeniliklerini sunuyoruz” diye konuştu.

“Amacımız 30. yılımıza sektörle el ele yürürken, farklı anlayışımızla oluşturduğumuz hizmet ve teknolojileri tüm şirketlerimizin hizmetine sunabilmek. En fazla sayıda değerli sigorta şirketine hizmet vermenin yanında, Fortune Global 500 listesinden 118 kuruma hizmet verebilme yeteneğine sahip tek asistans şirketi olmaktan gururluyuz. Bizlere güvenen, cesaretlendiren ve destek veren meslektaşlarımıza teşekkür ederiz”