Remy, Yol Yardım Hizmetleriyle de Müşterilerinin Yanında!

11 Eylül 2023

Remed Assistance, müşteri memnuniyetini ve operasyonel verimliliği en üst düzeye çıkarmak amacıyla dijitalleşen dünyada önemli bir adım atıyor. Metal yakalı çalışanı Remy’nin yeni sürümü, yol yardım hizmetlerinde otomasyonu artırıp, kurumsal hafızayı daha da güçlendirerek tek bir platform üzerinden süreç yönetimi sağlamayı amaçlıyor.

Remed Assistance, 30. yılında metal yakalı çalışanı Remy’nin fonksiyonlarını zenginleştiriyor. Pandemi döneminde turistlerin en önemli ihtiyaçlarından biri olan PCR testi süreçlerini yöneterek işe başlayan Remy, ilk olarak Kazakistan, Mısır ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi birçok ülkede başarıyla kullanılmıştı. Remy'nin yeni sürümü ile Remed Assistance'ın yol yardım hizmetlerinde sigortalılar ve tedarikçiler arasındaki tüm iletişim artık AI destekli Remy tarafından koordine edilecek. WhatsApp ile entegre çalışacak yapay zeka tabanlı bu bütünleşik sistem, fotoğraf tanıma teknolojisini de kullanarak yol yardım operasyonlarının hasar yönetimine desteğini artıracak. Hizmet tamamlandığında yollanacak memnuniyet anketi sayesinde kullanıcılardan alınacak etkin geri bildirimler, hizmet kalitesinde sürekli iyileşme ve gelişme yolunda güçlü adımlar atmamızı sağlayacak.

Remed Assistance Teknik Asistans Genel Müdür Yardımcısı Kemal Baykan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada: "Asistans sektöründe öncü bir firma olarak müşterilerimize kaliteli, hızlı ve en iyi deneyimi sunmak için dijital dönüşümü planlı bir şekilde hayata geçiriyoruz. Uluslararası hizmet ağımız içinde metal yakalı çalışanımız Remy’nin yeni sürümü ile birlikte yol yardım hizmetlerinde, müşteri ve hizmet sağlayıcı arasında tamamen dijital bir hizmet ortamı oluşturarak; hizmetin atanması, takip edilmesi ve tamamlanması süreçlerini kolaylaştırıyoruz. Gelecek sürümlerde müşterilerimizin hayatını daha da kolaylaştıracak yenilikleri uygulamamıza entegre etmeye devam edeceğiz.” dedi.