Türkiye Ralli Şampiyonası'nın Asistans Sponsoru Remed Assistance Oldu.

11 Eylül 2023

Şirketten yapılan açıklamaya göre, farklı sektör alanlarına yatırımlarını sürdüren Remed Assistance, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) ile bir buçuk yıllık bir anlaşmaya imza atarak Türkiye Ralli Şampiyonası'nın asistans sponsoru oldu.

Bu iş birliği ile Remed Assistance, Türkiye Ralli Şampiyonasına teknik ve medikal asistans alanlarında destek vererek Türkiye'deki otomobil sporlarının gelişimine de katkıda bulunmasını sağlayacak.

7-8 Ekim tarihinde sezonun ikinci yarısı İstanbul Rallisi ile başlayacak Petrol Ofisi Maxima 2023 Türkiye Ralli Şampiyonası, 28- 29 Ekim’de Cumhuriyetimizin 100. yılına ithafen düzenlenecek Bolu rallisi, 18-19 Kasım’da Kuşadası Rallisi ve son olarak 9-10 Aralık’ta Kocaeli’nde düzenlenecek ralliyle toplam dört yarıştan oluşacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Remed Assistance Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Tiftik, sporda yaratılacak tüm fırsatların ülkemizin gelişmesinde ve kalkınmasında rol oynayacağını belirterek, şunları kaydetti:

'Remed Assistance olarak asistans sektöründeki liderliğimizi 30. yıla taşıdığımız bu dönemde, şirket değerlerimiz arasında bulunan yenilikçilik ve takım ruhu ile ülkemizin geleceğine yaptığımız yatırımlarımıza DNA’sında mücadele ve performans olan ralli sporunu da dahil ederek Remed Assistance markamız ile Türkiye Ralli Şampiyonası’nın asistans sponsoru olmaktan büyük şeref ve mutluluk duyuyoruz. Ülkemizde Türkiye'de motor sporlarının iyi bir gelmesi için çaba gösteren ve büyük katkılar sağlayan TOSFED'e, TOSFED'in değerli başkanı Eren Üçlertoprağı ve yönetim ekibine de şahsım ve çalışanlarımız adına teşekkürlerimizi sunuyorum.'